Targi Motoryzacyjne Motor Show w Poznaniu już od 31 marca!http://autoblog24.pl

Osoby, którym nie udało się odwiedzić Salonu Samochodowego w Genewie, mogą na pocieszenie wybrać się do Poznania, gdzie w dniach od 31 marca do 3 kwietnia odbędą się polskie Targi Motoryzacyjne. Jest to największa tego typu impreza w naszym kraju, podczas której można liczyć na całkiem sporo atrakcji.

Przede wszystkim tegoroczna edycja Targów imponuje liczbą wystawców, która obejmuje aż 29 marek samochodów, 40 marek pojazdów z kategorii motocykle, skutery i quady, 18 firm produkujących kampery oraz liczną grupę producentów akcesoriów motoryzacyjnych.

Największą atrakcją imprezy będą polskie premiery samochodów, z których część dopiero co zadebiutowała w Genewie (np. nowe modele marki Kia – Optima Sportswagon i Niro). W Poznaniu po raz pierwszy w Polsce zaprezentują się takie nowości jak: Ferrari California T, Fiat Tipo sedan, Fiat 124 Spider, Infiniti Q60, Seat Ateca, Toyota RAV4 Hybrid, Volkswagen Tiguan, kilka najnowszych modeli Audi i Volvo oraz wiele, wiele innych. Z pewnością dużą liczbę widzów przyciągnie europejska premiera całkowicie odmienionego Hyundaia Elantra.

Z informacji umieszczonych na stronie internetowej Targów wynika, że podczas imprezy będzie można spotkać znane osoby np. Krzysztofa Hołowczyca, który będzie wspierał 1 kwietnia stoisko Michelin czy Romualda Koperskiego, który dzień później podzieli się z widzami wrażeniami ze swoich ekstremalnych podróży.

Duże zainteresowanie wzbudza tegoroczna ekspozycja 19 zabytkowych aut udostępnionych przez Automobil Wielkopolski, która w tej edycji Targów odbywać się będzie pod hasłem „Z ziemi włoskiej do Polski – 85 lat licencji Fiata w Polsce”. Zgodnie z tematyką ekspozycji, będzie można zobaczyć świetnie odrestaurowane różne modele Fiatów zarówno sprzed II wojny światowej, jak i lat powojennych.

Poza wystawą samochodów osobowych, będzie można również zwiedzić część poświęconą jednośladom, salon caravaningu oraz Motor Show Truck, na którym zorganizowany będzie m.in. konkurs na najładniejszego tuningowanego Trucka.

Jeśli ktoś ma ochotę pojechać na poznańskie Motor Show to może to zrobić dopiero od 1 kwietnia, ponieważ 31 marca jest dniem przeznaczonym wyłącznie dla przedstawicieli mediów. Na zwiedzanie pozostają więc jedynie 3 dni, podczas których pawilony będą otwarte dla gości w godzinach 10-18. Adres imprezy to ul. Głogowska 14 w Poznaniu, gdzie znajdują się budynki Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

 

O Autorze

Powiązane artykuły